INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E dini sa vjeç mbush? Marina feston sot ditëlindjen, Luana i bën urimin e rrallë dhe ndoshta s’do i njihni në këtë FOTO [VIDEO]

E dini sa vjeç mbush? Marina feston sot ditëlindjen, Luana i bën urimin e rrallë dhe ndoshta s’do i njihni në këtë FOTO [VIDEO]

Publikuar më: 09:28 17-05-2019

Moderatorja e njohur Marina Vjollca sot feston ditëlindjen e saj të 29-të. Në këtë ditë të veçantë për të nuk kanë munguar edhe urimet e njerëzve të saj më të afërt dhe pas urimit të ëmbël të partnerit të saj Getoarit, rradha ishte e motrës, Luana.

Moderatorja e njohur ka zgjedhur të publikojë një video krah motrës së saj, në një nga momentet e afërta të tyre, duke i shkruar: “Gëzuar ditëlindjen gjysma ime, dashuria ime e përjetshme. Ti e di që pa ty s’do isha asgjë”.

Luana ka publikuar gjithashtu një foto kur ajo dhe e motra që feston ditëlindjen ishin shumë të vogla, ndërkohë që ka shkruar “Gjithmonë bashkë”.

mrina.png

Article Logic
Execution time: 0.0080230236053467