INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Për inat të Morena Tarakut?! Marina shfaqet krah për krah me ish të dashurin e Kylie dhe na e paska mbajtur të fshehtë! [FOTO]

Për inat të Morena Tarakut?! Marina shfaqet krah për krah me ish të dashurin e Kylie dhe na e paska mbajtur të fshehtë! [FOTO]

Publikuar më: 08:45 24-04-2019

Para pak ditësh, Morena Taraku ka publikuar disa video ku shfaqej duke ndjekur nga afër koncertin e reperit me famë botërore, Tyga, i cili është edhe ish i dashuri i Kylie Jenner. Siç u pa dhe nga pamjet ajo po e shijonte në maksimum performancën e tij, ndërkohë që shihej shumë pranë reperit. Madje në një moment ajo u filmua nga Paparacët teksa qëndronte ballë për ballë TYGA-s dhe në një postim në instastory shkroi: “Fuck the paparazzi”.

fudk.png

 

E ndërkohë që këto foto e video të Morenës bënë xhiron e rrjetit, siç duket Marina Vjollca është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një foto “throwback” me anë të së cilës ka zbuluar se është takuar me reperin e famshëm amerikan, Tyga.

kg.png

 

Me siguri kjo foto është realizuar kur Marina dhe Getoari ishin me pushime në Miami dhe Los Angeles.

collagemtt.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0025620460510254