INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss, po tani?! Pas ndarjes nga Morena Taraku, miliarderi iranian çmendet pas ''seksbombës'' SHQIPTARE! Ja ç’bëri [FOTO]

Upsss, po tani?! Pas ndarjes nga Morena Taraku, miliarderi iranian çmendet pas ''seksbombës'' SHQIPTARE! Ja ç’bëri [FOTO]

Publikuar më: 19:09 11-04-2019

Morena Taraku dhe lidhja e saj me miliarderin iranian, Sasha Sobhani ka qenë një nga më të komentuarat në showbizz-in shqiptar. Më së shumti bënë bujë akuzat për njëri-tjetrin , pas ndarjes së tyre, ku Morena nuk kurseu as të quante gay, ish të dashurin e saj.

Të dy personazhet kanë vazhduar me jetën e tyre, por Sasha i habiti të gjithë kur uroi Morenën për ditëlindje. Mirëpo duket se fiksimi i miliarderit iranian janë vajzat shqiptare!

Kësaj radhe Sasha ka etiketuar bukuroshen Vildane Zeneli, ku edhe në llogarinë e tij ka publikuar një fotografi të saj, duke i vënë një figurë ‘zjarri’ në të për të pyetur ndjekësit se sa “zjarr” është Vildane.

VILD.jpg

 

Dhe përgjigja duket qartë pasi ndjekësit e Sashas e kanë vlerësuar shumë mirë modelen shqiptare. Çfarë ka mes tyre? Që të dy ata e ndjekin njëri-tjetrin në instagram.

kt.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0038130283355713