INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mos u zhgënjeni! Arbenita në INSTAGRAM dhe Arbenita në jetën reale qenkan komplet NDRYSHE! E shihni këtu! [FOTO]

Mos u zhgënjeni! Arbenita në INSTAGRAM dhe Arbenita në jetën reale qenkan komplet NDRYSHE! E shihni këtu! [FOTO]

Publikuar më: 09:15 24-04-2019

Arbenita Ismajli u kthye në një prej vajzave më të përfolura në mediat online për bukurinë e saj dhe lidhjen me reperin Fero.

Modelja nga Kosova njihet për pamjen e saj natyrale dhe një bukuri që i tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me daljen e parë. Ajo është mjaft aktive në llogarinë e saj në Instagram dhe kujdeset deri në detaj për çdo foto që publikon duke na surprizuar kështu gjithnjë e më shumë.

Arbenita se ka aspak problem të tregojë “defeket” e saj për ndjekësit ashtu siç bëri me anë të një postimi ku na tregoi se ka strija. Mirëpo postimet e saj të fundit në instastory janë me të vërtetë interesante. Modelja seksi me dy “mood-e” të Rihannës, na tregoi se si është ajo në Instagram dhe si është në jetën reale.Të gjithë jemi pak kështu si Arbenita, por me siguri ishte një postim për të treguar se sa shumë kujdesemi kur publikojmë foto në rrjetet sociale.

collagedav.jpg

Article Logic
Execution time: 0.007490873336792