INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pse e fshiu?! Është një ndër modelet më seksi, por edhe Arbenita paska këtë PROBLEM në trup që e kanë shumë vajza! [FOTO]

Pse e fshiu?! Është një ndër modelet më seksi, por edhe Arbenita paska këtë PROBLEM në trup që e kanë shumë vajza! [FOTO]

Publikuar më: 10:13 19-04-2019

Të paktën e tregon me krenari! 

Arbenita Ismajli u kthye në një prej vajzave më të përfolura në mediat online për bukurinë e saj dhe lidhjen me reperin Fero.

Modelja nga Kosova njihet për pamjen e saj natyrale dhe një bukuri që i tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me daljen e parë. Ajo është mjaft aktive në llogarinë e saj në Instagram dhe kujdeset deri në detaj për çdo foto që publikon duke na surprizuar kështu gjithnjë e më shumë.

E njëjta gjë ndodhi për foton e fundit që publikoi në instastory, por që nuk qëndroi gjatë aty sepse modelja seksi e fshiu. Arbenita publikoi një foto me bikini dhe me shumë krenari tregonte që ka strija. Si me strija, si pa strija, ajo është shumë e bukur.

akrtf.jpg

Article Logic
Execution time: 0.010519027709961