INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ndoshta se njohu as Arbenita! FERO na fal, por e gjetëm se kë ke kopjuar me këtë ndryshim DRASTIK! Si ju duket? [FOTO]

Ndoshta se njohu as Arbenita! FERO na fal, por e gjetëm se kë ke kopjuar me këtë ndryshim DRASTIK! Si ju duket? [FOTO]

Publikuar më: 11:48 22-04-2019

Reperi Fero dhe partnerja e tij, Arbenita Ismaili, janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar të momentit, të cilët numërojnë mijëra ndjekës në profilet e tyre në rrjete sociale.

Ata nuk ngurrojnë t'a shprehin publikisht dashurinë për njëri-tjetrin duke tërhequr gjithmonë vëmendjen e publikut, mirëpo para pak ditësh një tjetër detaj në fotot e Feros ka tërhequr vëmendjen e fansave.

Fero ka bërë ndryshimin drastik në look duke i lyer flokët “NEON” dhe me siguri askush s'e ka njohur reperin në pamje të parë.

Por fansat të cilëve nuk ju shpëton asnjë detaj e kanë gjetur se nga kush është inspiruar Fero për këtë ndryshim dhe bëhet fjalë pikërisht për Eminem. Reperi me famë botërore, vite më parë ka luajtur me “look”-un e tij duke u kthyer në një bjond platin.

collagesd.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0079970359802246