INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A e kishte fjalën për veten? Arbenita ulur në prehrin e Feros: Të urrejnë se ti ke diçka që ata duan [FOTO]

A e kishte fjalën për veten? Arbenita ulur në prehrin e Feros: Të urrejnë se ti ke diçka që ata duan [FOTO]

Publikuar më: 17:37 21-04-2019

Reperi Fero dhe partnerja e tij, Arbenita Ismaili, janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar të momentit, të cilët numërojnë mijëra ndjekës në profilet e tyre në ‘Instagram’.

Së fundmi Arbenita ka postuar një ‘InstaStory’ ku shfaqet në prehrin e Feros dhe ka shkruar: “Kur njerëzit të urrejnë, është sepse ti ke diçka që ata duan”

f-2.jpg

 

Nuk e dimë se kujt ia drejton Arbenita këtë mesazh, por ky mbishkrim të lë të kuptosh se njerëzit do të donin të kishin në krah të dashurën simpatike të reperit, por këtë fat e ka vetëm Fero.

Article Logic
Execution time: 0.0083260536193848