INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Janë zënë me DISS-e? I vënë përballë NOIZY-n, FERO tallet KEQ:  Personit në fjalë...[VIDEO]

Janë zënë me DISS-e? I vënë përballë NOIZY-n, FERO tallet KEQ: Personit në fjalë...[VIDEO]

Publikuar më: 12:23 26-03-2019

Fero është një ndër reperët më të rinj dhe përfolur të momentit. Kohët e fundit ai ka qenë shumë i komentuar në median online dhe rrjetet sociale. Reperi së fundmi është përfolur shumë rreth lidhjes së tij me modelen seksi, Arbenita Ismajli me të cilën janë kthyer në një ndër çiftet më IN.

Por Fero njihet gjithashtu edhe për diss-et me shumë repere shqiptarë e një prej tyre është edhe Noizy pasi shpesh herë janë ngacmuar në këngë dhe postime të ndryshme.

Lidhur me këtë Fero është pyetur së fundmi nga Ermal Mamaqi nëse është kapur me DISS-e me Noizyn dhe reperi i ri në moshë filloi të bënte shaka duke thënë se moderatori po përpiqet t’i bëjë publicitet Noizyt. E nisur nga kjo ai filloi t’i bëjë publicitet berberit të tij. Batuta e tij shkaktoi shumë të qeshura në publik siç mund ta shihni në këtë video!

Fero-Noizy from Vimeointv.al on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0020830631256104