INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi u nda, këngëtarja juaj e preferuar shqiptare kapet MAT në hotel me ish të dashurin! [FOTO]

Pasi u nda, këngëtarja juaj e preferuar shqiptare kapet MAT në hotel me ish të dashurin! [FOTO]

Publikuar më: 13:19 26-03-2019

Ajo është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare që na ka bërë krenarë në të gjithë botën. Bëhet fjalë për Rita Orës suksesi i së cilës ka kapur majat dhe karriera e saj vjen gjithnjë e në rritje. Mirëpo Rita kohët e fundit është komentuar shumë pasi u zbulua se ajo dhe aktori i njohur Andrew Garfield u ndanë. Ndonëse lidhja e tyre nuk zgjati shumë, u përfol se Rita e kishte vuajtur shumë ndarjen dhe nuk po rimerrte dot veten.
Megjithatë, dy javë pasi u ndanë në mediat e huaja u aludua se këngëtarja shqiptare ishte rikthyer në krahët e ish-partnerit të saj Andrew Wat dhe se mes tyre ka nisur përsëri një romancë.

Një gjë e tillë u vërtetua së fundmi, pasi Rita është fotografuar duke lënë një hotel në New York pak minuta para se muzikanti të dilte prej andej. Ka mjaftuar kjo që të gjitha mediat e huaja të shkruajnë që bukuroshja shqiptare ka hedhur pas krahëve ndarjen me Garfield dhe është lidhur sërish me Wat.
Epo ja që Rita ka një afeksion të theksuar për këta që e kanë emrin Andrew.

rtj.jpg

 

wat.jpg

Article Logic
Execution time: 0.004176139831543