INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ermal Mamaqi tregon ''vuajtjen'' e fundit të Elvana Gjatës dhe nuk i vëmë aspak faj! [FOTO]

Ermal Mamaqi tregon ''vuajtjen'' e fundit të Elvana Gjatës dhe nuk i vëmë aspak faj! [FOTO]

Publikuar më: 11:53 26-03-2019

Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi kanë lajmëruar për projektin filmik të cilin do ta publikojnë së fundmi dhe janë protagonistët kryesorë të tij. E për të folur lidhur me këtë film, Ermal Mamaqi ishte i ftuar në “Wake Up” ku ka treguar prapaskenat dhe u shpreh se puna nuk ka qenë e lehtë, sidomos si producent i filmit, sepse i është dashur të mbajë mbi supe shumë përgjegjësi.

Për sa i përket eksperiencës së Elvanës si aktore, ai tha se ajo ka aktruar në mënyrë të shkëlqyer dhe se ka pasur raste kur ka ndenjur dy ditë pa gjumë.

xxx.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036079883575439