INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Pa dashuri”, Elvana Gjata publikon këngën e re dhe klipi na zbulon detaje nga filmi ‘2 gisht mjaltë’ që nuk duhen humbur [VIDEO]

“Pa dashuri”, Elvana Gjata publikon këngën e re dhe klipi na zbulon detaje nga filmi ‘2 gisht mjaltë’ që nuk duhen humbur [VIDEO]

Publikuar më: 21:05 17-03-2019

Elvana Gjata ka publikuar sot këngën e saj më të re e cila është kolonë zanore e filmit ‘2 gisht mjaltë’. Projekti quhet “Pa dashuri”, i punuar nga PINT, me muzikë dhe tekst nga Arsim Bunjaku dhe Lyrical Son, me kitarë nga Astrit Stafa dhe në instrumente të tjera Visar Kuqi dhe Valon Berisha

Klipi i këngës tregon detaje të reja dhe shumë interesante të filmit ku Elvana dhe Ermal Mamaqi janë protagonistë të saj.
Nga 28 Marsi, filmi i shumëpritur nga Elvana dhe Ermal Mamaqi, do të dalë në të gjitha kinematë shqiptare, Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni.

 

Article Logic
Execution time: 0.0032999515533447