INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pse e urren Era Istrefin? Gashi i kthehet ashpër komentuesit dhe nuk do ta besoni se çfarë ka thënë për këngëtaren [FOTO]

Pse e urren Era Istrefin? Gashi i kthehet ashpër komentuesit dhe nuk do ta besoni se çfarë ka thënë për këngëtaren [FOTO]

Publikuar më: 18:37 17-03-2019

Gashi është një ndër reperët më të mirë momentit. Me origjinë nga Shqipëria, ai ka arritur që të bëhet i njohur edhe ndërkombëtarisht. Gashi është goxha aktiv në rrjete sociale, ku nuk mungon edhe përkrahja që u bën artisteve tjera shqiptare që po bëjnë karrierë jashtë trojeve shqiptare.

Në një postim që kishte bërë së fundi, dikush nga ndjekësit e pyet “Përse e urren Era Istrefin? A mund të na shpjegosh”. Nuk ka vonuar reagimi i Gashit, i cili i thotë komentuesit se ka informacione të gabuara, ngase e do atë.
“E dua atë, largohu nga **** im me informacione të gabuara”, ka shkruar Gashi.

54523257_2439762162723331_3863008137095151616_n-1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0055179595947266
    array(1) { ["section"]=> string(124) "pse-e-urren-era-istrefin-gashi-i-kthehet-ashper-komentuesit-dhe-nuk-do-ta-besoni-se-cfare-ka-thene-per-kengetaren-foto-89355" }