INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jo, jo! Nuk i mjaftonte vetëm një! Morena Taraku merr një tjetër unazë nga partneri i saj dhe do të shkulni flokët pasi t'a shihni [FOTO]

Jo, jo! Nuk i mjaftonte vetëm një! Morena Taraku merr një tjetër unazë nga partneri i saj dhe do të shkulni flokët pasi t'a shihni [FOTO]

Publikuar më: 18:02 17-03-2019

Prej kohësh tashmë, një prej vajzave më të komentuara në showbizz-n shqiptar, Morena Taraku ka treguar publikisht se është fejuar.

Kohë më parë qarkulloi në mediat rozë fotoja që Morena kishte shpërndarë në Instagram, ku tregonte unazën me diamantin gjigand dhe me mbishkrimin: "Thashë po". 

Por, që të kesh një partnere si Morena në krah, nuk mund ta kënaqësh atë me vetëm një unazë dhe mesaduket kështu paska menduar vërtetë partnerii i saj i cili i ka dhuruar Morenës një tjetër unazë që me siguri do të ketë një çmim të majmë pasi është e firmës "Cartier". 

morenaaa.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0025291442871094