INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Çok Guzel''/ Aktorët tuaj të preferuar TURQ bëjnë qejf para miliona fansave duke dëgjuar këngën e Era Istrefit, ja si reagon ajo! [VIDEO]

''Çok Guzel''/ Aktorët tuaj të preferuar TURQ bëjnë qejf para miliona fansave duke dëgjuar këngën e Era Istrefit, ja si reagon ajo! [VIDEO]

Publikuar më: 14:24 04-03-2019

Ata jan dy ndër aktorët më të komentuar në Turqi, jo vetëm për serialin ku luajtën bashkë por edhe të thashethemeve që janë të lidhur.

Këto thashetheme u shtuan dhe më shumë kur aktorja Demet Ozdemir u nda nga i dashuri i saj arsyeja u tha se ishte aktori me origjinë shqiptare, Can Yaman. Dyshja gjithmonë e kanë mohuar lajmin dukë thënë se ata janë thjesht shokë, por ditën e sotme kanë publikuar një video ku shihen në një teleferik me dëborë, por interesantja është fakti që ata janë duke dëgjuar këngën “Bon Bon” të Era Istrefit.

Këtë video e ka publikuar si Demet Ozdemir, ashtu edhe Era Istrefi në instastory-et përkatëse.

jamani from Vimeointv.al on Vimeo.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0080089569091797
    array(1) { ["section"]=> string(136) "cok-guzel-aktoret-tuaj-te-preferuar-turq-bejne-qejf-para-miliona-fansave-duke-degjuar-kengen-e-era-istrefit-ja-si-reagon-ajo-video-88355" }