INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këtë se kishim imagjinuar KURRË! Kërcimi i TAYNA-as në lojën që i ka ''çmendur'' të gjithë?! E shihni këtu! [VIDEO]

Këtë se kishim imagjinuar KURRË! Kërcimi i TAYNA-as në lojën që i ka ''çmendur'' të gjithë?! E shihni këtu! [VIDEO]

Publikuar më: 13:24 04-03-2019

Tayna, është kthyer në këngëtaret më të preferuara të rinisë shqiptare por jo vetëm. Ajo ia ka dalë mbanë të jetë në top listënn e këngëve më të dëgjuara në "Youtube" në Shqipëri edhe pse numëron vetëm disa këngë.

Një ndër projektet më të suksesshme të Taynas është pikërisht “Shqipe” dhe kërcimi i revers në këtë këngë u bë viral në rrjet. Por më pas u zbuluar se me këtë kërcim ka kopjuar pak balerinën e njohur dhe trajnerin e fitnesit Teyana Taylor.

Por e keni menduar se kërcimi i “Shqipe” mund të jetë dhe te loja e famshme FORTNITE? Është vetë reperja shqiptare që ka publikuar një video në kuadër të shakasë ku shfaqet personazhi i lojës duke kërcyer dhe prej videos “boomerang” duket sikur bën të njëjtin kërcim me “Shqipe” dhe Tayana shkruan: Se jena na shqipe qyshe bojm dihet, Fortnite e di“.

Untitled from Vimeointv.al on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0035691261291504