INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si lanë gjë pa thënë njëra-tjetrës, tani Fifi HABIT me deklaratën për Taynan dhe Rinën! [FOTO]

Si lanë gjë pa thënë njëra-tjetrës, tani Fifi HABIT me deklaratën për Taynan dhe Rinën! [FOTO]

Publikuar më: 15:49 04-03-2019

Të gjithë e dimë që reperja Tayna, Rina dhe Filloreta Raçi, e njohur si Fifi nuk i kanë marrëdhëniet aspak të mira. Në disa raste kënëgëtaret i kanë bërë diss-e në këngët e tyre dhe në rrjetet sociale njëra-tjetrës.

Vetëm pak ditë më parë Fifi habiti fansat kur shpërndau këngën e Rina Balajt me të cilën nuk i ka patur marrëdhëniet e mira, ndërkohë që ditën e sotme ka habitur sërish pasi u bë pjesë e rubrikës “më bëj një pyetje” në instastory.

‘Përderisa jeni nga femrat më të mirë në treg, pse nuk bëni një bashkëpunim Tayna, Melinda, Rina?’, e ka pyetur një fans dhe Fifi u përgjigj: ‘Hmm. Jo ide e keqe.’

fit.png

Article Logic
Execution time: 0.0034971237182617