INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Flori Mumajesin apo një shtëpi luksoze?/ Përgjigja e Fifit tregon shumë gjëra [FOTO]

Flori Mumajesin apo një shtëpi luksoze?/ Përgjigja e Fifit tregon shumë gjëra [FOTO]

Publikuar më: 09:15 04-03-2019

Këngëtarja dhe tekstshkruajtësja, Fifi, me anë të një postimi në rrjetet sociale, ka treguar se marrëdhënia e saj me Flori Mumajesin është shumë e veçantë dhe speciale njëkohësisht.

Në rubrikën "Pyetje-Përgjigje", në Instagram, këngëtarja është pyetur rreth marrëdhënies së saj më këngëtarin, konkretisht, "Më mirë shpi luksoze e para, apo një shok si Flori Mumajesi?".

Duket se kjo pyetja i ka bërë përshtypje edhe Fifit, e cila nuk ka ngurruar t'i përgjigjet duke thënë: "Padiskutim ni njeri me zemër të madhe si Flori".

Kujtojmë se dyshja, prej disa muajsh janë përfolur në rrjetet sociale dhe mediet online, se marrëshënia e tyre është më shumë sesa vetëm shoqëri.

Gjithsesi, Flori dhe Fifi, kanë thënë vazhdimisht se janë shumë miq dhe shokë dhe asgjë tjetër post kësaj./intv.al

1.png

Article Logic
Execution time: 0.003432035446167