INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Befason aktori juaj i preferuar TURK: Ushqimi im i preferuar është ai SHQIPTAR!

Befason aktori juaj i preferuar TURK: Ushqimi im i preferuar është ai SHQIPTAR!

Publikuar më: 14:40 29-08-2018

Can Yaman është një ndër artistët më të përfolur të momentit në shtetin turk. Aktori së fundi ka pranuar se është me prejardhje shqiptare duke folur për mediet e Turqisë.

Yaman publikoi një video në llogarinë personale në Instagram kur përgjigjet në disa pyetje interesante. I pyetur se kë zgjedh midis ushqimit italian dhe atij shqiptar, Yaman ka zgjedhur ushqimin tonë. Can u bë më i njohur për publikun shqiptar me rolin në serialin “Erkenci Kus”.

Article Logic
Execution time: 0.0073049068450928