INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E fshiu tani! Postoi videon HOT, por habiti me veprimin e saj! E trembur nga fansat e Rinës dhe Fifit?

E fshiu tani! Postoi videon HOT, por habiti me veprimin e saj! E trembur nga fansat e Rinës dhe Fifit?

Publikuar më: 20:35 28-08-2018

Në një kohë shumë të shkurtër TAYNA ka arritur të jetë një ndër femrat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Ajo e ka bërë publikun për vete me këngët e saj të cilat janë shndërruar n ëhite, por gjithashtu është shumë aktive në rrjetet sociale ku i mban të përditësuar ndjekësit e saj me foto e video të ndryshme nga përditshmëria e saj dhe nga projektet e saj muzikore. Mirëpo siç duket vera e lodhshme me koncerte të shumta në të gjithë qytetet shqiptare ka bërë që Tayna të marrë disa ditë pushime në këtë fund gushti dhe ka lajmëruar fansat që do I bombardojë me foto.

Këngëtarja seksi ka publikuar një video ku shfaqet me një fustan të shkurtër e të ngushtë duke ecur nëpër rrugë dhe përdor si mbishkrim “lazdrushëm”, me idënë që po bën si e përkëdhelur. Mirëpo na habiti fakti që ajo ka bllokuar komentet e fansave. Mos vallë s’ka dashur që fansat e Rinës dhe Fifit ta ofendojnë? Ndërkohë reperja tani e fshiu këtë postim, duke e lënë vetëm pak minuta.

TAY.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0074970722198486
    array(1) { ["section"]=> string(104) "e-fshiu-tani-postoi-videon-hot-por-habiti-me-veprimin-e-saj-e-trembur-nga-fansat-e-rines-dhe-fifit-69588" }