INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kënga e Fifit ''DISS'' për të? TAYNA i habit të gjithë me veprimin e saj, ndoshta edhe Fifin! [FOTO]

Kënga e Fifit ''DISS'' për të? TAYNA i habit të gjithë me veprimin e saj, ndoshta edhe Fifin! [FOTO]

Publikuar më: 18:15 23-08-2018

Si do reagojë ajo?! 

Tayna është një repere e re e cila ka marrë vëmendjen e publikut me hitet e saj të fundit. Ajo komentohet gjerësisht për “diss”-et që u bën kolegëve, por edhe për faktin që e quan veten si nëna dhe babai i repit shqiptar.

Por së fundmi këngëtarja Fifi, e cila edhe më herët e ka ironizuar Tayna-n për muzikën që ajo bën, ka zgjedhur t’i bëj një “diss” të hapur reperes së re në këngën e saj “Habibi”. Që në momentin që u publikua, teksti i këngës po komentohet shumë pasi Fifi i drejtohet Taynës dhe Rinës haptazi.

E ndërkohë që të gjithë po thonë që kjo këngë është diss ndaj Taynës, kjo e fundit është bërë “shoqe” në Instagram me këngëtaren nga Maroku me të cilën ka bashkëpunuar Fifi për këtë këngë, pikërisht me Lamar. Edhe kjo e fundit i ka bërë follow, ndoshta kënga s’është një diss.

lamd.png

dddda.png

Article Logic
Execution time: 0.0026500225067139