INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi u tha që i bëri ''DISS'' Taynës, FIFI-in ''e masakrojnë'' për PHOTOSHOP, këngëtarja merr vendimin drastik! [FOTO]

Pasi u tha që i bëri ''DISS'' Taynës, FIFI-in ''e masakrojnë'' për PHOTOSHOP, këngëtarja merr vendimin drastik! [FOTO]

Publikuar më: 14:07 23-08-2018

Filloreta Raçi e njohur ndryshe si Fifi para pak ditësh ka publikuar këngën e saj më të re “Habibi” një bashkëpunim me reperen marokene Lamar.

Fifi është një ndër vajzat që i ka treguar aftësitë e saj vokale jo vetëm në rep por edhe në balada të forta edhe pse më së shumti fansat e pëlqejnë kur ajo repon.

E kjo këngë e fundit është komentuar shumë nëpër mediat online se është një diss për Taynan dhe Rinën.

“S’më bon përshtypje nëse e ki belin e hollë, mos i jep vetes rëndësi se je t’u u kalb n’silikon”, shprehet Fifi në një pjesë të këngës duke iu referuar faktit që Tayna në këngën e saj “Columbiana” thotë se e ka belin shumë të hollë.

“E keni flliq krejt t’u bo bordell, o ciceronk e trapit t’u ka bo shpell”, është edhe kjo një pjesë e tekstit të këngës që po komentohet shumë në rrjete sociale e që siç duket i referohet repereve të reja.

Mirëpo atë e kanë akuzuar edhe për photoshop në një foto të fundit. Pas fjalëve që kanë shkruar ndjekësit këngëtarja ka zgjedhur të reagojë.

“Nuk më vjen neveri nga puçrrat. Photoshopit i kam bërë dalje. Përveç kësaj, çdo foto dhe video që kam hedhur është mbushur me komente të njerëzve pa dinjitet dhe pa kulturë.

Që sot e tutje do i mbyll komentet”,-ka shkruar ajo duke sqaruar gjithçka.

fifjo.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075109004974365
    array(1) { ["section"]=> string(111) "pasi-u-tha-qe-i-beri-diss-taynes-fifi-in-e-masakrojne-per-photoshop-kengetarja-merr-vendimin-drastik-foto-69105" }