INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansat akuzojnë Tayna-n se është me ILUMINATIN: A ja ke shitur shpirtin djallit? Reperja jep këtë përgjigje [FOTO]

Fansat akuzojnë Tayna-n se është me ILUMINATIN: A ja ke shitur shpirtin djallit? Reperja jep këtë përgjigje [FOTO]

Publikuar më: 16:50 22-08-2018

Ajo është padiskutim reperja më IN e momentin e cila në një kohë fare të shkurtër bëri shumë fansa për vete, por edhe korri goxha sukses. Ishte kënga “Columbiana” në bashkëpunim me Don Phenom, njëherësh projekti i saj i parë, që e bëri të famshme atë për publikun shqiptar. Më pas vijoi me "Shqipe" edhe tani me këngën e saj më të fundit e cila pritet të jetë një HIT tjetër nga reperja.

Por si duket një foto e postuar së fundmi nga Tayna ka shqetësuar fansat pasi vetë fotoja ku ajo shihet teksa mbyll njërin sy me dorën e saj dhe mbishkrimi ka bërë që komentet të jenë të shumta duke i thënë se është me Iluminatin.

"A e ke shitur shpirtin tënd?", i drejtohet një fanse e reperes ndërkohë ajo ia kthen kështu:

"Unë shes akull në dimër, unë shes zjarr në ferr. Unë jam punëtore, baby, unë do të shes ujë në ferr!", përfundon ajo duke mbyllur 'gojët e liga'./intv.al/

f799c7d1-c63d-402c-a8cb-acd548877ac5.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0069830417633057