INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kënga e re 'Fake' është DISS për Rinën, Noizyn, Ledrin dhe për reperët e tjerë shqiptarë? Reagon Tayna për herë të parë [FOTO]

Kënga e re 'Fake' është DISS për Rinën, Noizyn, Ledrin dhe për reperët e tjerë shqiptarë? Reagon Tayna për herë të parë [FOTO]

Publikuar më: 17:35 21-08-2018

Pas publikimit të hitit “Fake” të reperes Tayna në mediat rozë qarkulluan lajmet se kjo këngë vjen si diss për reperen Rina Balaj apo reperët e tjerë si Noizy, Ledrin e shumë të tjerë .
Së fundmi Tayna ka dashur të sqarojë publikun në lidhje me ktë keqkuptim pasi shprehet se asnjëra prej këngëve të saj nuk është diss personal.
“Asnjona prej 3 kongve deri tash nuk o’ kon diss personal hala . Gjithçka o’ kon e pergjithsuar edhe KOIQIDENCË. Kto i ka Hip-Hopi”, ka shkruar reperja.

 

Article Logic
Execution time: 0.0073938369750977