INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Doni shumë pëlqime dhe foto të bukura në INSTAGRAM si të Lorit? Ajo sapo na tregoi sekretin, provojeni! [FOTO]

Doni shumë pëlqime dhe foto të bukura në INSTAGRAM si të Lorit? Ajo sapo na tregoi sekretin, provojeni! [FOTO]

Publikuar më: 16:54 23-08-2018

Lori Hoxha është një nga vajzat më me ndikim në vendin tonë. Trashëgimtarja e Top është kthyer në një model për vajzat e reja që ato të inspirohen me tendencat më të fundit të modës dhe se si mund të kurojnë imazhin e tyre. Bukuroshja tërheq gjithmonë vëmendje me postimet e saj në Instagram dhe shumë vajza tentojnë ta kopjojnë për të realizuar foto të bukura.

E pyetur në opsionin e Instagram-it se çfarë përdor për të rregulluar fotot, Lori ka treguar “sekretin”.

“Facetune për t`i edituar, VSCO për filtrat (më pëlqejnë a4 dhe c8) dhe afterlight për the dust effect, kjo është e gjitha”, -ka shkruar Lori në Instastory. Po ashtu, ajo ka theksuar se kjo është pyetja që i bëjnë më shpesh. E kush nuk do ta dijë si t`i bëjë fotot të duken perfekte?

askway.png

Article Logic
Execution time: 0.0071051120758057