INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja e njohur serbe ''çmendet'' pas MAJK, shihni çfarë ka bërë ajo! [FOTO]

Këngëtarja e njohur serbe ''çmendet'' pas MAJK, shihni çfarë ka bërë ajo! [FOTO]

Publikuar më: 17:32 23-08-2018

Majk është një ndër reperat më të mirë shqiptarë dhe shumë i pëlqyer nga publiku. Ai ka shumë fansa si në vendin tonë ashtu edhe më gjerë dhe e kemi të vështirë të gjejmë një këngë të tij që nuk është shndërruar në hit. Me stilin e veçantë që e karakterizon, siç duket Majk ka fansa edhe në Serbi. Ka qenë këngëtarja Teodora Dzehverovic ajo që në rrjete sociale ka ndarë sekuenca nga këngët e Majk, përpara qindra mijëra ndjekësve që ka.

Shihet qartë që ajo është një fanse e Majk, por nu e dimë se si e kanë pritur fansat e 21-vjeçares këtë postim.

ddwa.jpg

Article Logic
Execution time: 0.008004903793335