INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pa prisni pak! TAYNA paska kopjuar NOIZY-in për këtë detaj në këngën e saj të re ''Fake'', mos e humbisni! [VIDEO]

Pa prisni pak! TAYNA paska kopjuar NOIZY-in për këtë detaj në këngën e saj të re ''Fake'', mos e humbisni! [VIDEO]

Publikuar më: 09:51 27-08-2018

Tayna është një nga reperet më IN të momentit dhe që në debutimin e saj në tregun muzikor shqiptar, ia bëri BOOM. Ajo u bë e njohur në këngën “Columbiana” me Don Phenom, e për të vijuar suksesin e saj me “Shqipe”. Por ajo nuk u ndal me kaq dhe para një jave publikoi këngën e saj më të fundit nën titullin “FAKE” e cila në vetëm një javë numëron mbi 3 milion klikime, që tregon edhe një herë se Tayna është artistja më në zë e momentit.

Mirëpo siç duket te kënga e saj e re, ajo ka kopjuar pak a shumë një pjesë të teksit të Noizyt në këngën “Big Body Benzo” ku thotë: “Nuk ma bleu as mami as babi, i bleva vet”.

Ndërkohë që te kënga “Fake”, Tayna thotë: “Osht shum let mu shit gangster , Kur ty krejt ti ka ba babi, Femen krejt i mrriva vet”.

Këtë detaj e kanë vënë re dhe faqet e ndryshme në Instagram dhe menjëherë kanë publikuar videot.

39877835_889808584522964_287987620624954455_n from Vimeointv.al on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0071849822998047