INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Çfarë i bëra vetes...''! Moderatorja e njohur shqiptare humbet 100 mijë dollarë në kazino në pushimet luksoze? [FOTO]

''Çfarë i bëra vetes...''! Moderatorja e njohur shqiptare humbet 100 mijë dollarë në kazino në pushimet luksoze? [FOTO]

Publikuar më: 11:19 27-08-2018

Ajo është një ndër emrat më të njohur të ekranit shqiptar dhe po t’i hedhim një sy Instagramit të saj do të shohim se kjo verë ishte e mrekullueshme. Bëhet fjalë për Liberta Spahiun e cila është komentuar shumë për një lidhje të mundshme me Flor Mumajesin, por ditët e fundit po qëndron në kontinentin aziatik nga ku na ka dhuruar disa foto të bukura nga pushimet e saj luksoze.

Në fotografitë e fundit të publikuara në llogarinë e saj personale në Instagram, Liberta ka treguar se ndodhet në Macao

Por prezantuesja së fundmi vjen me disa fotografi të reja, ku shihet në një kazino e ku shkruan: Cka i bon njeri vetit, si bon kush i hupa edhe qato 100,000 $ t’fundit e hajt Sa here ne jete keni hup pare ne casino???

Vërtetë të ketë humbur 100 mijë dollarë apo ishte thjesht sa për përshkrim fotoje?

 

Article Logic
Execution time: 0.0084640979766846