INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Inate mes njëra-tjetrës? Flori mes tyre, por shihni ç'thotë Liberta Spahiu për Elvana Gjatën [FOTO]

Inate mes njëra-tjetrës? Flori mes tyre, por shihni ç'thotë Liberta Spahiu për Elvana Gjatën [FOTO]

Publikuar më: 18:21 03-08-2018

Shpesh herë në median online është përfolur për ‘trekëndëshin’, Elvana Gjata, Flori Mumajesi dhe Liberta Spahiu. Herë herë lexojmë se moderatorja e thumbon këngëtaren shqiptare me postimet e saj, por asgjë konkrete.

Këtë here Liberta vërtet që ka folur për Elvanën dhe kjo ndodhi në daljen e saj të fundit telezvizive në emisionin e saj për këtë sezon. Kur erdhi momenti i prezantimit të Elvana Gjatës dhe intervistës që këngëtarja kishte dhënë për ta, ajo tha kështu:


“I mungoi skenës muzikore për një kohë, tashmë është rikthyer. Keni pasur raste që ta shihni në koncertin e saj në Tiranë. Së fundmi ajo kishte koncert edhe në Prishtinë. Ka publikuar disa këngë të tjera, mes tyre ehe duetin me Ledri Vulën dhe John Shahun. E kam fjalën për Elvana Gjatën”

Article Logic
Execution time: 0.0039761066436768