INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E fshiu! Elvana Gjata bëri këtë postim, a janë këto fjalë për Flori Mumajesin? Fansat janë të bindur [FOTO]

E fshiu! Elvana Gjata bëri këtë postim, a janë këto fjalë për Flori Mumajesin? Fansat janë të bindur [FOTO]

Publikuar më: 18:19 03-08-2018

Prej kohësh lidhjadhe ndarja e Elvanës dhe Flori Mumajesit është përfolur kaq shumë. 

Që nga rikthimi i saj nga Shtetet e Bashkuara me albumin e saj 3EP, ësht♪ aluduar se disa prej këngëve Elvana ia ka dedikuar Florit.

E sidomos kënga “Më fal”.
Gjithashtu në emisione të ndryshme Elvana është shprehur se ajo i është mirënjohëse Florit dhe ata sigurisht kanë kaluar mirë bashkë, por asaj i është dashur të vazhdojë rrugëtimin e saj.

E megjithatë, edhe pas këtyre deklaratave, fansat e tyre mendojnë se Elvana dhe Flori ende i dedikojnë këngë njëri-tjetrit apo lënë mesazhe të nënkuptuara në postimet e tyre në rrjetet sociale.
Dhe i tillë ka qenë përshkrimi i një fotoje që Elvana postoi në Instagram, të cilën më pas e fshiu menjëherë.

“Harrohet oh sa shpejt harrohet çdo e mirë”, ka shkruar këngëtarja. 

Mos ndoshta këtë ia dedikon të gjitha kohërave të mira që ka kaluar me Florin?

WhatsApp_Image_2018-08-03_at_18.09.09.jpegArticle Logic
Execution time: 0.0036981105804443