INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kur do të bësh si DIVA, e pëson kështu si Elvana Gjata! [VIDEO]

Kur do të bësh si DIVA, e pëson kështu si Elvana Gjata! [VIDEO]

Publikuar më: 23:35 27-07-2018

Përveç muzikës ku mbylli më sukses koncertin e mbajtur në Prishtinë, Elvana Gjata duket se po shijon edhe pushime fantastike. Këngëtarja vazhdon që udhëtimet e saj të gjata ti bëjë me avion privat. Këtë herë, ajo ka treguar një incident që i ndodhi ndërsa bënte video.

E veshur me një kostum bardh e zi dhe me shapka, Elvana po merrte poza në shkallët e avionit por në një moment u hutua dhe u pengua.

Nuk dihet nëse është rrëzuar apo ka pësuar lëndime, por duket se e ka marrë me humor dhe pamjen e ka publikuar në profilin e saj në Instagram.Duhet ta shihni se është shumë gallatë!

 

Not used to

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Article Logic
Execution time: 0.0040819644927979