INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Publikohen pamjet! Morena Taraku argëtohet pranë ish të dashurit të Kylie Jenner! [FOTO]

Publikohen pamjet! Morena Taraku argëtohet pranë ish të dashurit të Kylie Jenner! [FOTO]

Publikuar më: 11:12 22-04-2019

Këngëtarja e njohur Morena Taraku është një prej këngëtareve më të përfolura në shoëbizz-in shqiptar, e cila përveç talentit të saj në fushën e muzikës shpesh tërheq vëmendjen e njerëzve prej ku publikon foto provokuese të cilat marrin me mijëra pëlqime.

Së fundmi Morena është komentuar shumë për lidhjen dhe ndarjen me miliarderin iranian Sasha Sobhani, por çdo gjë ka kaluar dhe ajo ndodhet në Stamboll ku ka nisur jetën e saj të re atje.

Mbrëmjen e djeshme, Morena ka publikuar disa video ku shihet duke ndjekur nga afër koncertin e reperit me famë botërore, Tyga, i cili është edhe ish i dashuri i Kylie Jenner. Siç shihet dhe nga pamjet ajo është argëtuar dhe e ka shijuar në maksimum performancën e tij, ndërkohë që shihet shumë afër skenës.

tige.png

 

abz.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0060110092163086