INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HAHA! Cardi B poston këtë foto të ëmbël familjare, ENCA i lë komentin tipik SHQIPTAR: Ju...[FOTO]

HAHA! Cardi B poston këtë foto të ëmbël familjare, ENCA i lë komentin tipik SHQIPTAR: Ju...[FOTO]

Publikuar më: 10:29 22-04-2019

Cardi B është një ndër reperet më të mira aktualisht në tregun muzikor botëror. Ajo ka realizuar shumë këngë që janë shndërruar në hite dhe si rrjedhojë pëlqehet shumë nga publiku. Kohët e fundit Cardi ka qenë në qëndër të vëmendjes së mediave rozë, kjo për shkak të ndarjes nga partneri i saj Offset, me të cilin u ribashkuan para pak javësh dhe gëzojnë një romancë të lumtur.

Ata janë prindër të një vajze dhe të tre sëbashku kanë realizuar një portret të ëmbël familjar për të uruar Festën e Pashkëve.

Cardi mori shumë komente në këtë foto, por për ne ndoshta më epiku është ai i Encës. Këngëtarja shqiptare i ka lënë komentin tipik shqiptar “Ju rujt zoti” dhe këtë na e ka treguar me anë të një postimi në instastory, ndërkohë që të njëjtin urim bëri edhe për ne.

skrmt.png

Article Logic
Execution time: 0.0024259090423584