INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ju pëlqejnë?! Lori Hoxha dhe Morena Taraku sapo na sollën trendin e bikinive të kësaj vere! [FOTO]

Ju pëlqejnë?! Lori Hoxha dhe Morena Taraku sapo na sollën trendin e bikinive të kësaj vere! [FOTO]

Publikuar më: 10:31 19-04-2019

Lori Hoxha është një ndër vajzat më të komentuara në rrjetet sociale. Fashionistja shqiptare tërheq gjithmonë vëmendjen e të gjithëve me stilin e saj unik në të veshur dhe shijen e hollë. Ajo është shumë aktive në Instagram dhe Snapchat ku publikon shpesh foto e video të ndryshme të cilat pëlqehen shumë nga ndjekësit e saj.

Jo rrallë herë ndodhë që kur ajo na prezanton ndonjë veshje të kthehet në trend dhe siç duket kështu do të ndodhë sërish. Bëhet fjalë për rrobat e banjos “body” me ngjyrë të veçantë, nuancë e portokallisë si “pjeshkë”. Por një model të tillë e ka zgjedhur edhe Morena Taraku, mirëpo me ngjyrë më të ndezur neon.

Duke patur parasysh se sa shumë ndjekës kanë ato në rrjetet sociale, me siguri do kthehen trend në këtë verë.

lori.png

dst.png

 

mrene.png

Ju pëlqejnë?

Article Logic
Execution time: 0.0035629272460938