INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shifra marramendëse, nuk do ta besoni sa ka kushtuar bikini i Marina Vjollcës [FOTO]

Shifra marramendëse, nuk do ta besoni sa ka kushtuar bikini i Marina Vjollcës [FOTO]

Publikuar më: 13:19 30-05-2019

Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të komentuara dhe ndër më të ndjekura në rrjete sociale. U bë një kohë e gjatë që moderatoren nuk e shohim në ekran por atë e kemi parë shumë aktive në rrjete sociale.

Para disa javësh, ajo ka bërë disa pushime së bashku me bashkëshortin e saj Ghetto Geasy në Bahamas, e cila ka postuar në llogarinë e saj të Instagramit mjaft foto me bikini ku duket shumë tërheqëse dhe format e saj trupore të mahnisin.

Nuk mund ta besoni, por shifra e arritur e bikinit që Marina ka veshur në Bahamas, kushton 1,145 euro.

marina-1-1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.007641077041626