INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Ylli i famshëm BOTËROR i ulet në gjunjë dhe i propozon Bebe Rexhës, këngëtarja shqiptare i vë këtë KUSHT! [VIDEO]

WOW! Ylli i famshëm BOTËROR i ulet në gjunjë dhe i propozon Bebe Rexhës, këngëtarja shqiptare i vë këtë KUSHT! [VIDEO]

Publikuar më: 08:50 22-06-2019

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret shqiptare më të suksesshme në të gjithë botën dhe është shmë e angazhuar me projekte të reja apo edhe koncerte të shumta muzikore. Së fundmi, ajo bashkë me grupin The Chainsmokers kanë performuar para mijëra fansave në Neë York, teksa në prapaskenën e koncertit diçka interesante i ka ndodhur këngëtares.

Ajo ka publikuar pamje në prapaskenat e koncertit, ku një prej anëtarëve të grupit The Chainsmokers ulet në gjunjë për t’i propozuar asaj. Këngëtarja shqiptare e kaloi me shaka këtë moment ku i propozon Alex Pall dhe i vuri këtë kusht: “Duhet të kesh unazë 10 karatëshe për të më propozuar mua”, i tha ajo.

alex from Vimeointv.al on Vimeo.

 

Article Logic
Execution time: 0.0061318874359131