INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bebe Rexha shfaqet duke kënduar dhe kërcyer nën ritmet e kësaj valleje shqiptare...[VIDEO]

Bebe Rexha shfaqet duke kënduar dhe kërcyer nën ritmet e kësaj valleje shqiptare...[VIDEO]

Publikuar më: 08:51 17-06-2019

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të talentuara dhe të dashura për publikun në mbarë botën dhe sukseset e saj nuk kanë të ndalur.

Ajo është shumë e apasionuar pas muzikës popullore shqiptare ku shpesh ka postuar video të ndryshme duke kërcyer, ku tregon se ndihet krenare për vendin e saj.

Së fundmi, këngëtarja duket se nuk do të heqë dorë kurrë nga vallëzimi nën ritmet e muzikës shqiptare dhe e shijon këtë gjë sa herë që i jepet mundësia.

Ka publikuar disa video të ndryshme në InstaStory ku shfaqet së bashku me shoqërinë e saj duke vallëzuar me këngë popullore shqipe, ku shihen se po argëtohen tepër shumë.

 

65013732_440812373375663_2353891023102410752_n from sonila on Vimeo.

 

65103753_1236113849904184_1716148225720713216_n from sonila on Vimeo.

 

64849821_2466966403322582_97728390227820544_n from sonila on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0034379959106445