INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bëhuni gati! Elvana Gjata do rikthehet fuqishëm dhe ka shumë surpriza për të gjithë ju, i mësoni këtu [FOTO]

Bëhuni gati! Elvana Gjata do rikthehet fuqishëm dhe ka shumë surpriza për të gjithë ju, i mësoni këtu [FOTO]

Publikuar më: 13:48 23-06-2019

Elvana Gjata është një ndër këngëtaret më të mira në tregun muzikor shqiptar. Që prej kënëgs “Tavolina e mërzisë” dhe “Pa dashni” nuk kemi dëgjuar më prej saj përsa i përket produksioneve muzikore.

Nëse të gjithë ju menduat se kjo verë do kalojë pa asnjë hit nga Elana Gjata, e keni gabim. Këngëtarja ka zgjedhur të rikthehet fuqishëm me dy videoklipe të rinj, të cilët priten të pushtojnë tregun.

Mësohet se njëra prej këngëve do të jetë një bashkëpunim me një artist të njohur, por nuk jepen më tepër detaje sesa. 'Prive’ zbulon se Elvana ka qenë këto ditë në Stamboll, qytet të cilin e ka zgjedhur për xhirimet e njërit prej klipeve.

 

 

Këngëtaren e kanë shoqëruar dy bashkëpunëtorët e saj të ngushtë, Sellma dhe Kaçi, që kujdesen gjithmonë për paraqitjen e saj.

Article Logic
Execution time: 0.0035710334777832