INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Anna Lika habit me deklaratën e saj: Zbulova që djali që kisha qejf ishte gay [FOTO]

Anna Lika habit me deklaratën e saj: Zbulova që djali që kisha qejf ishte gay [FOTO]

Publikuar më: 14:04 23-06-2019

Anna Likë është një ndër personazhet më pa komplekse të shoëbizit shqiptar. E ftuar së fundi në Thumb ajo ka treguar disa gjëra rreth vetes së saj. E pyetur nëse ka ndodhur që të ketë zbuluar se djali që ka qejf është gay, Lika ka pohhuar duke treguar dhe historinë.

‘Po më ka ndodhur. Nuk jam zhgënjyer, pastaj u bëmë shumë shokë. Unë nuk e kam shprehur kurrë kur kam dikë qejf. Kam një metodë timen: bëj sikur nuk i kam qejf. Dhe ata më vinë vetë. Ky s’vinte. E pyeta pastaj: ‘A kam ndonjë gjë unë personalisht?’. Jo tha thjesht ke një gjë që s’më duhet mua. E mirë i thashë, të paktën s’është problem im’, përfundoi duke qeshur Anna.

dxfgc.png

Article Logic
Execution time: 0.0038421154022217