INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Publikohen pamje nga ditëlindja e 26-të e Anna Likës [FOTO]

Publikohen pamje nga ditëlindja e 26-të e Anna Likës [FOTO]

Publikuar më: 15:28 28-05-2019

Anna Lika është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar, e cila i ka bërë të gjithë për vete me tipin e saj pa komplekse dhe batutat e shumta që i vijnë natyrshëm.

Ajo është një aktore mjaft e talentuar dhe shpesh ka qenë në vëmendjen e mediave.

Ditën e sotme, ajo feston ditëlindjen e 26 dhe mikeshat e ngushta e kanë surprizuar Annën sapo ka hyrë mesnata.

Siç shihen dhe ne Instastory të shoqes së saj më të ngushtë, ato e kanë pritur me shampanjë, me një tortë dhe një arush të madh që ia kanë dhuruar aktores.

-640-0-5ced2a2446858.jpeg

-640-0-5ced2a2576ebd.jpeg

-640-0-5ced2a24d22de.jpeg

-640-0-5ced2a260f250.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0029518604278564