INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
As Dua Lipa, as Bebe Rexha! Rihanna ndjek në Instagram vetëm një shqiptare dhe ajo është aktorja e njohur... [FOTO]

As Dua Lipa, as Bebe Rexha! Rihanna ndjek në Instagram vetëm një shqiptare dhe ajo është aktorja e njohur... [FOTO]

Publikuar më: 14:47 23-06-2019

Rihanna është një prej emrave më të komentuar në botën e showbiz-it të huaj e cila ka lënë gjurmë gjithnjë me paraqitjet e saj e edhe sukseset.

Ajo është aktive në rrjete sociale dhe është ndër më të ndjekurat dhe disa prej tyre madje edhe i ka kthyer ‘follow’.

Ndër personat që Rihanna i ndjek në Instagram është edhe një shqiptare, madje e vetmja shqiptare që Rihanna e ndjek.

Fjala është për Eliza Dushkun. Ajo madje nuk e ndjek Rita Orën, Dua Lipën e as Beben Rexhën.

Eliza-Dushku.jpgScreenshot_30-1.jpg

 

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0085048675537109
    array(1) { ["section"]=> string(114) "as-dua-lipa-as-bebe-rexha-rihanna-ndjek-ne-instagram-vetem-nje-shqiptare-dhe-ajo-eshte-aktorja-e-njohur-foto-96940" }