INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rihanna i ndezi akoma më keq temperaturat sot me këtë FOTO kaq sensuale që publikoi

Rihanna i ndezi akoma më keq temperaturat sot me këtë FOTO kaq sensuale që publikoi

Publikuar më: 17:01 10-06-2019

Rihanna është një ndër artistet më të përfolura, e cila para pak ditësh është shpallur edhe si këngëtarja më e pasur sipas revitës ‘Forbes’. Edhe pse ajo ka bërë pauzë nga muzika, Rihanna vazhdon të ruajë vëmendjen falë linjës së produkteve kozmetike të markës së saj, “Fenty”.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instagram, e cila është pjesë e ‘Interview Magazine’ dhe mund të themi që po ‘çmend rrjetin’. E veshur kokë e këmbë me printin më të komentuar të momentit, me atë të leopardin, Rihanna duket kaq sensuale dhe joshëse.

 

View this post on Instagram

@interviewmag

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Article Logic
Execution time: 0.0040099620819092