INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Zbulohen pamjet! Në mes të detit, Kylie Jenner dhe shoqja e saj e ngushtë fotografohen duke ndarë një puthje lezbike pasionante dhe interneti po çmendet [FOTO]

WOW! Zbulohen pamjet! Në mes të detit, Kylie Jenner dhe shoqja e saj e ngushtë fotografohen duke ndarë një puthje lezbike pasionante dhe interneti po çmendet [FOTO]

Publikuar më: 16:28 10-06-2019

Kylie Jenner dhe Jordyn Woods i kanë dhënë prej muajsh lamtumirën njëra-tjetrës dhe shoqërisë së tyre që pas skandalit të tradhëtisë së Tristian Thompson, të dashurit të Khloe Kardashian.

Sigurisht që pas ngjarjes, Kylien e kemi parë në shoqërinë e motrave të saj dhe dita ditës po dalin akoma dhe më shumë në pah miq të tjerë të saj që mund të themi se nuk kanë patur kaq shumë vëmendje mediatike sa Jordyn. 

Anastasia Karanikolaou, mikesha e ngushtë e Kylie ka festuar ditëlindjen dhe sigurisht nuk mund të mungonte urimi nga më e vogla e Jenners nëpërmjet një serie fotosh që nga fëmijëria e deri më sot.

Por, ajo që na bëri përshtypje dhe po çmend internetin, ishte një prej fotove ku Kylie dhe Anastasia duken në mes të detit teksa ndajnë një puthje mjaft pasionante.

Sigurisht puthja mund të jetë dhe miqësore, por nga kjo foto duket sikur ka diçka më shumë. 

3wgewrgveawr.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0082540512084961