INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Alketa Vejsiu mahnit me fotot nga pushimet, ja vendi ''magjik'' ku po qëndron moderatorja

Alketa Vejsiu mahnit me fotot nga pushimet, ja vendi ''magjik'' ku po qëndron moderatorja

Publikuar më: 18:33 10-06-2019

Me afrimin e ditëve të nxehta të qershorit afron edhe periudha ku personazhet e showbiz-it shqiptar fillojnë pushimet pas një sezoni të lodhshëm.

Një prej tyre është edhe moderatorja Alketa Vejsiu. Së fundmi ajo ka ndarë në Instagram disa foto nga ku shihen disa pamje të mrekullueshme.

Vendi ku ndodhet moderatorja quhet Lazise dhe ndodhet në Itali.

Fotot që Alketa ka postuar të mahnisin e këtë e shpreh edhe vetë ajo duke thënë: "Vendi im i preferuar, pas vendit tim".

Në njërën prej fotove Alketa shfaqet duke pozuar pranë një biçiklete të dekoruar me lule ndërsa në një foto tjetër duke shijuar një limonadë.

-640-0-5cfe798deb718.jpg

-640-0-5cfe798b04099.jpg

-640-0-5cfe798b981fb.jpg

-640-0-5cfe798ccfa3a.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037710666656494