INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dy nga femrat më seksi në planet, por pa photshop-in nuk bëjnë dot! Fansat ‘’masakrojnë’’ Kylie Jenner dhe Khloe Kardashian[FOTO]

Dy nga femrat më seksi në planet, por pa photshop-in nuk bëjnë dot! Fansat ‘’masakrojnë’’ Kylie Jenner dhe Khloe Kardashian[FOTO]

Publikuar më: 16:36 10-06-2019

Kylie Jenner është tashmë e ditur që drejton një kompani multi miliona dollarëshe produktesh kozmetike dhe për këtë arsye shpeshherë atë e shohim me postime duke reklamuar.

Kësaj radhe ajo kishte marrë edhe motrën e saj, Khloe për të prezantuar Koko Cosmetics.

Të dyja në rroba të brendshme ku mbizontëronte një ngjyrë nude në sfond, ato dukeshin mjaft mirë por fansat kanë vënë re detaje nga fytyra dhe trupi i motrave që nuk i kanë pëlqyer.

Shumë prej fansave të dyshes shprehen nuk e kanë njohur Kylie-n dhe Khloe-n.

Komentet për fytyrat e tyre, apo trupin lënë për të dëshiruar dhe thjesht janë të pakapërcyeshme.

Photoshop-i në ditët e sotshme është kthyer në një domosdoshmëri profesionale për të gjithë profesionistët, por përdorimi i ekzagjeruar i tij gjithmonë do të shkaktojë debate.

Fundja, pse i duhet Kylie-t dhe Khloe photshop-i!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Round 3 ✨ JUNE 14th

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Article Logic
Execution time: 0.0034940242767334