INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jo vetëm Kylie Jenner! Ju njohim me lidhjet e dashurisë së Travis Scott [FOTO]

Jo vetëm Kylie Jenner! Ju njohim me lidhjet e dashurisë së Travis Scott [FOTO]

Publikuar më: 19:03 30-05-2019

Travis Scott është një ndër reperët më të përfolur të momentit, jo vetëm për këngët e tij por edhe marrëdhënien më të voglën e familjes Kardashian-Jenner, Kylie-n. Në datën 1 shkurt të vitit 2018 dyshja u bënë prindër të vogelushes, Stormy. Travis është reper amerikan, ka lindur ne Houston, Texas, USA.

Por ne tani ju njohim me lidhjet e tij me vajzat VIP:

1.Rubi Rose ( e konfirmuar)
Një ndër lidhjet e njohura të Travis është ajo me modelen amerikane Rubi Rose. Lidhja zgjati prej vitit 2014 – 2015

1.jpg

2. Chantel Jeffries (e konfirmuar)
Si duket Travis ka qene i fiksuar me modelet amerikane, pasi dhe Chantel është e tille. Lidhja zgjati prej vitit 2015 dhe përfundoi po 2015, pra një lidhje 4 mujorshe.

travv.jpg

3.Rihanna (e konfirmuar)
Pasi Travis u nda nga modelja amerikane, u lidh me yllin botëror Rihanna, por si duket nuk kishin shumë kimi pasi kanë qëndruar sëbashku vetëm 1 muaj.

2C43624800000578-0-image-a-132_1442144809480.jpg

4.Kylie Jenner (në lidhje aktuale)
U lidhën në Prill të 2017 dhe deri më tani ndihen mjaft të lumtur. Ata dashurinë e tyre e ‘finlizuan” me një beb dhe në datën 1 shkurt të vitit të kaluar dyshja u bënë prindër të bukuroshes Stormy, e cila ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve sapo erdhi në jetë./intv.al/

 

via Gfycat

Article Logic
Execution time: 0.0025908946990967