INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie Jenner bëri reagimin më qesharak gjatë performancës së Travis në VMA! Mos e humbisni

Kylie Jenner bëri reagimin më qesharak gjatë performancës së Travis në VMA! Mos e humbisni

Publikuar më: 13:01 21-08-2018

Nëse e ndiqni Kylie Jenner në mediat sociale, me siguri e dini që ajo është fanse shumë e madhe e muzikës së të dashurit të saj Travis Scott.

Ajo luan këngët e tij në videot e saj në Instagram apo Snapch si dhe promovon albumin e tij më të ri Astroworld dhe turneun e tij të ardhshëm.

Sidoqoftë, gjatë performancës mjaft energjike të Travis Scott në skenën e VMA, kur kamera u kthye nga Kylie reagimi i saj ishte mjaft i çuditshëm, aq sa i gjithë interneti shpërtheu me meme. Ajo dukej sikur nuk dinte tekstin e këngës së Travis dhe po kërcente sikur t’a kishin detyruar.

E shihni këtu!

 

Article Logic
Execution time: 0.0025780200958252