INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E shohim gjithmonë në formë, por a e dinit se kë ka si muzë frymëzimi Kylie Jenner? [FOTO]

E shohim gjithmonë në formë, por a e dinit se kë ka si muzë frymëzimi Kylie Jenner? [FOTO]

Publikuar më: 10:53 15-08-2018

Kylie Jenner është një ndër femrat më të bukura dhe seksi në botë. Ajo di gjithmonë si të fitojë vëmendje dhe gjithë mediat nëpër botë shkruajnë për të. 

21-vjeçarja është femra më e pasur në moshën e saj dhe ka një pasuri rreth 900 milionë dollarë.
Përpos kësaj, atë e shohim gjithmonë në formë dhe shumë të bukur. Së fundmi, Kylie ka publikuar disa foto e cila shfaqet me një look krejtësisht ndryshe. Ajo përfundimisht është kthyer në bjonde dhe i ka prerë flokët shkurt, njësoj si motrat e saj Kim dhe Khloe që i prenë para pak ditësh.

k.png

kkk.png

sz.png

 

Me pak fjalë një yll i vërtetë. Të shumta kanë qenë komentet që e komlimentonin atë, por në sy ka rënë komenti i motrës së saj Khloe Kardashian.
“Ti je perfekte për mua”, i ka shkruar Khloe.
Ndërkohë nuk ka vonuar edhe përgjigjia e Kylie e cila i ka thënë se po përpiqet që të jetë si ajo. “I’m just tryna be like you”, i ka kthyer Kylie.

897d7333-65a1-4ae8-bff4-fd49a74a6419.jpg

 


Por nuk është hera e parë që Kylie shprehet për Khloe kështu. Edhe më herët kur ajo ka lançuar ‘Summer Collection X Kylie” ngjante fiks si Khloe dhe vetë ajo e ka pranuar bashkë me motrën e saj.

sss.png


Epo fundja është bukur të kesh muzë frymëzimi dikë nga familja.

Article Logic
Execution time: 0.0078420639038086