INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kanye mendojmë se e teprove tani! Në tekstin e këngës flet për mardhëniet seksuale me motrat e Kim

Kanye mendojmë se e teprove tani! Në tekstin e këngës flet për mardhëniet seksuale me motrat e Kim

Publikuar më: 15:54 13-08-2018

Kanye West ka lënë të nënkuptohet në këngën e tij më të fundit XTCY", se ai dëshiron të ketë marrëdhënie seksuale me motrat e bashkëshortes së tij Kim Kardashian!

Në këngën e lançuar nëTwitter fillimisht nga Sj Clark Kent, Kanye flet për mendimet e tij të pazakonta që ka për Khloe, Kendall, Kourtney dhe Kylie.

“You got sick thoughts? I got more of ’em. You got a sister-in-law you would smash? I got four of them”

"Ke mendime të sëmura? Kam më shumë. Ke një kunatë me të cilën do ta bësh. Kam katër prej tyre," janë disa prej reshtave të cilat Kanye i repon.

Fansat e tij duket se e nuk e kanë pritur aspak mirë këtë këngë, pasi shumë prej tyre kanë reagur duke thënë se sa e papërshtatshme është kënga apo janë çuditur se si Kim dhe motrat e saj e kanë lejuar këtë gjë.

Mund të themi se Kanye mund ta ketë tejkaluar pak kufirin me këtë tekst.

Article Logic
Execution time: 0.0038571357727051