INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Eva Murati nuk duket më si Eva Murati! Nuk do t’ju besohet pasi të shihni këtë FOTO

Eva Murati nuk duket më si Eva Murati! Nuk do t’ju besohet pasi të shihni këtë FOTO

Publikuar më: 13:18 21-08-2018

Eva Murati është një prej vajzave më të ëmbla të ekranit, si dhe një prej moderatoreve më të komentuara e të ndjekura në mediat rozë dhe rrjetet sociale.

Gjithmonë jemi mësuar t’a shohim Evën me flokët e saj të gjatë, brun, por duket se moderators i janë mërzitur dhe ka vendosur të bëjë një ndryshim.Një ndryshim drastik mund të themi. 

Në një foto të cilën ajo e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, Eva ka pozuar me flokë të shkurtër ngjyrë rozë dhe me siguri askush nuk e ka njohur moderatoren në pamje të parë.

eva_murati.PNG

Article Logic
Execution time: 0.011106014251709