INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW/ Rihanna trondit rrjetin me format bombastike [FOTO]

WOW/ Rihanna trondit rrjetin me format bombastike [FOTO]

Publikuar më: 09:22 01-06-2019

Rihanna është një ndër këngëtaret me famë botërore, e suksesshme dhe e dashur për të gjithë publikun në mbarë botën.

Një ditë më parë u fol për emrin e këngëtares, të cilën e kemi shqiptuar gabim gjatë gjithë kësaj kohe.

Së fundmi, ajo ka pozuar shumë joshëse, e cila ka shpalosur format e saj bombastike ndërsa po qëndronte e ulur, ku mbi të gjitha tërheqin vëmendje gjoksi i madh, të pasmet e formuara dhe këmbët seksi.

Fotografitë janë pjesë e fushatës së saj të re për linjën e veshjeve “Savage X Fenty” nga koleksioni i qershorit, më konkretisht të getave.

 

Article Logic
Execution time: 0.0038080215454102